Web Analytics Made Easy - Statcounter

⚽ 🏆 UEFA Şampiyonlar Ligi


📡 UEFA Şampiyonlar Ligi maçları ve canlı sonuçlar

UEFA Champions League

2026-10-13

World · UEFA Champions League — Lens vs Sporting CP — NS
World · UEFA Champions League — Sabah FA vs Slavia Praha — NS
World · UEFA Champions League — Arsenal vs Lille — NS
World · UEFA Champions League — Atletico Madrid vs Manchester United — NS
World · UEFA Champions League — Galatasaray vs Barcelona — NS
World · UEFA Champions League — Inter vs Club Brugge KV — NS
World · UEFA Champions League — RB Leipzig vs PSV Eindhoven — NS
World · UEFA Champions League — Viking vs Bayern München — NS
World · UEFA Champions League — Villarreal vs Napoli — NS

2026-10-14

World · UEFA Champions League — Feyenoord vs Como — NS
World · UEFA Champions League — Lask Linz vs Liverpool — NS
World · UEFA Champions League — AS Roma vs Real Madrid — NS
World · UEFA Champions League — Aston Villa vs Fenerbahçe — NS
World · UEFA Champions League — Real Betis vs FC Porto — NS
World · UEFA Champions League — Bodo/Glimt vs Borussia Dortmund — NS
World · UEFA Champions League — Manchester City vs Paris Saint Germain — NS
World · UEFA Champions League — Shakhtar Donetsk vs AEK Athens FC — NS
World · UEFA Champions League — Slovan Bratislava vs VfB Stuttgart — NS

2026-10-20

World · UEFA Champions League — Fenerbahçe vs Slavia Praha — NS
World · UEFA Champions League — Sabah FA vs Borussia Dortmund — NS
World · UEFA Champions League — AS Roma vs Slovan Bratislava — NS
World · UEFA Champions League — FC Porto vs PSV Eindhoven — NS
World · UEFA Champions League — Liverpool vs Villarreal — NS
World · UEFA Champions League — Manchester City vs AEK Athens FC — NS
World · UEFA Champions League — Napoli vs Bodo/Glimt — NS
World · UEFA Champions League — Paris Saint Germain vs Barcelona — NS
World · UEFA Champions League — VfB Stuttgart vs Atletico Madrid — NS

2026-10-21

World · UEFA Champions League — Como vs Manchester United — NS
World · UEFA Champions League — Lille vs Galatasaray — NS
World · UEFA Champions League — Aston Villa vs Viking — NS
World · UEFA Champions League — Bayern München vs Arsenal — NS
World · UEFA Champions League — Real Betis vs Feyenoord — NS
World · UEFA Champions League — Club Brugge KV vs Lens — NS
World · UEFA Champions League — Inter vs Shakhtar Donetsk — NS
World · UEFA Champions League — Real Madrid vs RB Leipzig — NS
World · UEFA Champions League — Sporting CP vs Lask Linz — NS
Livesports.co

UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa’nın en prestijli kulüp organizasyonudur ve kıtanın en güçlü ulusal liglerindeki önde gelen takımları bir araya getirir. Lig aşaması ve ardından oynanan eleme turları; üst düzey karşılaşmalar, heyecan dolu deplasman geceleri ve dev kulüpler arasındaki kritik mücadelelerle dolu bir sezon sunar. İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa ve diğer Avrupa ülkelerinden takımlar, her kulübün kazanmayı hayal ettiği kupa için mücadele eder.



📊 UEFA Şampiyonlar Ligi puan durumu ve sıralaması

UEFA Şampiyonlar Ligi’nin güncel puan durumunu takip edin ve kulüplerin lig aşamasındaki performanslarını görün. Tablo; sıralama, oynanan maç, galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, atılan ve yenilen gol, averaj ve puan bilgilerini içerir. Son 16 turuna doğrudan katılım, eleme aşaması play-off biletleri ve turnuvaya devam etme mücadelesini yakından izleyin.

UEFA Champions League

2026-10-13

World · UEFA Champions League — Lens vs Sporting CP — NS
World · UEFA Champions League — Sabah FA vs Slavia Praha — NS
World · UEFA Champions League — Arsenal vs Lille — NS
World · UEFA Champions League — Atletico Madrid vs Manchester United — NS
World · UEFA Champions League — Galatasaray vs Barcelona — NS
World · UEFA Champions League — Inter vs Club Brugge KV — NS
World · UEFA Champions League — RB Leipzig vs PSV Eindhoven — NS
World · UEFA Champions League — Viking vs Bayern München — NS
World · UEFA Champions League — Villarreal vs Napoli — NS

2026-10-14

World · UEFA Champions League — Feyenoord vs Como — NS
World · UEFA Champions League — Lask Linz vs Liverpool — NS
World · UEFA Champions League — AS Roma vs Real Madrid — NS
World · UEFA Champions League — Aston Villa vs Fenerbahçe — NS
World · UEFA Champions League — Real Betis vs FC Porto — NS
World · UEFA Champions League — Bodo/Glimt vs Borussia Dortmund — NS
World · UEFA Champions League — Manchester City vs Paris Saint Germain — NS
World · UEFA Champions League — Shakhtar Donetsk vs AEK Athens FC — NS
World · UEFA Champions League — Slovan Bratislava vs VfB Stuttgart — NS

2026-10-20

World · UEFA Champions League — Fenerbahçe vs Slavia Praha — NS
World · UEFA Champions League — Sabah FA vs Borussia Dortmund — NS
World · UEFA Champions League — AS Roma vs Slovan Bratislava — NS
World · UEFA Champions League — FC Porto vs PSV Eindhoven — NS
World · UEFA Champions League — Liverpool vs Villarreal — NS
World · UEFA Champions League — Manchester City vs AEK Athens FC — NS
World · UEFA Champions League — Napoli vs Bodo/Glimt — NS
World · UEFA Champions League — Paris Saint Germain vs Barcelona — NS
World · UEFA Champions League — VfB Stuttgart vs Atletico Madrid — NS

2026-10-21

World · UEFA Champions League — Como vs Manchester United — NS
World · UEFA Champions League — Lille vs Galatasaray — NS
World · UEFA Champions League — Aston Villa vs Viking — NS
World · UEFA Champions League — Bayern München vs Arsenal — NS
World · UEFA Champions League — Real Betis vs Feyenoord — NS
World · UEFA Champions League — Club Brugge KV vs Lens — NS
World · UEFA Champions League — Inter vs Shakhtar Donetsk — NS
World · UEFA Champions League — Real Madrid vs RB Leipzig — NS
World · UEFA Champions League — Sporting CP vs Lask Linz — NS
Livesports.co


🏆 Bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’nin en iyi 20 oyuncusu

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde en büyük etkiyi yaratan ve kulüplerine Avrupa’nın en zorlu organizasyonunda liderlik eden oyuncuları keşfedin. Sıralama; turnuvanın önde gelen golcüleri ile en üretken futbolcularını gol, asist, sarı ve kırmızı kart istatistikleriyle gösterir. Avrupa’nın en büyük gecelerinde sonucu değiştirebilen dünya yıldızlarını, etkili forvetleri, yaratıcı orta saha oyuncularını ve yükselen yetenekleri takip edin.

UEFA Champions League

2026-10-13

World · UEFA Champions League — Lens vs Sporting CP — NS
World · UEFA Champions League — Sabah FA vs Slavia Praha — NS
World · UEFA Champions League — Arsenal vs Lille — NS
World · UEFA Champions League — Atletico Madrid vs Manchester United — NS
World · UEFA Champions League — Galatasaray vs Barcelona — NS
World · UEFA Champions League — Inter vs Club Brugge KV — NS
World · UEFA Champions League — RB Leipzig vs PSV Eindhoven — NS
World · UEFA Champions League — Viking vs Bayern München — NS
World · UEFA Champions League — Villarreal vs Napoli — NS

2026-10-14

World · UEFA Champions League — Feyenoord vs Como — NS
World · UEFA Champions League — Lask Linz vs Liverpool — NS
World · UEFA Champions League — AS Roma vs Real Madrid — NS
World · UEFA Champions League — Aston Villa vs Fenerbahçe — NS
World · UEFA Champions League — Real Betis vs FC Porto — NS
World · UEFA Champions League — Bodo/Glimt vs Borussia Dortmund — NS
World · UEFA Champions League — Manchester City vs Paris Saint Germain — NS
World · UEFA Champions League — Shakhtar Donetsk vs AEK Athens FC — NS
World · UEFA Champions League — Slovan Bratislava vs VfB Stuttgart — NS

2026-10-20

World · UEFA Champions League — Fenerbahçe vs Slavia Praha — NS
World · UEFA Champions League — Sabah FA vs Borussia Dortmund — NS
World · UEFA Champions League — AS Roma vs Slovan Bratislava — NS
World · UEFA Champions League — FC Porto vs PSV Eindhoven — NS
World · UEFA Champions League — Liverpool vs Villarreal — NS
World · UEFA Champions League — Manchester City vs AEK Athens FC — NS
World · UEFA Champions League — Napoli vs Bodo/Glimt — NS
World · UEFA Champions League — Paris Saint Germain vs Barcelona — NS
World · UEFA Champions League — VfB Stuttgart vs Atletico Madrid — NS

2026-10-21

World · UEFA Champions League — Como vs Manchester United — NS
World · UEFA Champions League — Lille vs Galatasaray — NS
World · UEFA Champions League — Aston Villa vs Viking — NS
World · UEFA Champions League — Bayern München vs Arsenal — NS
World · UEFA Champions League — Real Betis vs Feyenoord — NS
World · UEFA Champions League — Club Brugge KV vs Lens — NS
World · UEFA Champions League — Inter vs Shakhtar Donetsk — NS
World · UEFA Champions League — Real Madrid vs RB Leipzig — NS
World · UEFA Champions League — Sporting CP vs Lask Linz — NS
Livesports.co




Kıbrıs’ta 2026/27 sezonu UEFA Champions League maçları nereden izlenir?

🇨🇾 Kıbrıs’ta Champions League nasıl izlenir? Kıbrıs’ta 2026/27 sezonu UEFA Champions League maçlarının resmî yayıncısı CYTA’dır. Karşılaşmalar Cytavision’ın spor kanalları ve çevrim içi televizyon hizmeti üzerinden takip edilebilir. Tüm turnuvayı ...

Türkiye’de 2026/27 Sezonu UEFA Champions League Maçları Nereden İzlenir?

📺 Türkiye’de Champions League Yayınları UEFA Champions League 2026/27 sezonu Türkiye’de TRT kanalları ve tabii dijital platformu üzerinden izlenebilir. Bazı önemli karşılaşmalar TRT 1 veya TRT Spor ekranlarında şifresiz yayımlanırken daha geniş maç ...

Show next

🌍 UEFA Şampiyonlar Ligi: canlı maçlar, puan durumu ve öne çıkan oyuncular

Livesports ile UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını güncel skorlar, kesin sonuçlar ve her maç gününün önemli gelişmeleriyle canlı takip edebilirsiniz. Ayrıca takımları karşılaştırabilir, puan durumunu ve oyuncu sıralamalarını inceleyebilir, fikstürlere ve kadrolara göz atabilir, maç istatistikleriyle güncel form durumunu değerlendirebilirsiniz. Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih, Paris Saint-Germain, Manchester City, Liverpool, Arsenal, Inter ve Juventus gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerini kıta futbolunun en büyük kupası için verdikleri mücadele boyunca izleyin.